Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka > Potřebuji se dozvědět > Grantové programy > Operační program Životního prostředí (OPŽP)

 

Zpracování digitálního povodňového plánu a varovného informačního systému pro město Vodňany, CZ.05.1.24/0.0/0.0/17_063/0005293

 

 
 

V rámci dotace byl realizován projekt na zpracování digitálního a povodňového plánu a varovného informačního systému pro Město Vodňany, v rámci Operačního programu životního prostředí, prioritní osy 1_ Zlepšování kvality vod a snižování rizika povodní, specifického cíle 1.4 – Podpořit preventivní protipovodňová opatření.

Cílem nového systému je zabezpečit v průběhu povodně i mimo ní základní platformu pro kvalitní komunikaci mezi všemi odpovědnými subjekty, zjednodušit a zrychlit přenos informací a v neposlední řadě zajistit jednotné formáty předávaných informací. Digitální povodňový plán je zpracován pro celý správní obvod města Vodňany. V rámci lokálního varovného systému byly instalovány srážkoměry v obci Chelčice a Netonice a dále vodotečné latě na silničním mostě Koráz a na lávce přes řeku Blanici. Varovný informační systém je plně digitální a v rámci správního obvodu Vodňany byly rozmístěny plně digitální koncové prvky varovného a informačního systému.

 
Zodpovídá: Magdalena Chlumská
Vytvořeno / změněno: 24.6.2019 / 24.6.2019
 

Počet návštěv: 499
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

aa


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém