Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka > Potřebuji kontaktovat > Městský úřad > Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství > Aktuálně


Místní nabídka

Výchozí položka hlavní nabídky: Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství

 

Vyhlášeno II. kolo grantu pro vodňanské neziskovky

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
peníze
 

 
 

VYHLÁŠENO II. KOLO GRANTU PRO VODŇANSKÉ NEZISKOVKY

 

Komunitní nadace Blanicko-Otavská vypisuje s městem Vodňany II. kolo společného grantu pro Vodňanské neziskové organizace. Celkem se bude rozdělovat třicet tisíc korun nerozdělených na jaře letošního roku. Uzávěrka přijímání žádostí je 15. září letošního roku.

V grantovém kole jsou opět vypsána dvě hlavní témata. Prvním je již tradičním „Posílení kapacit vodňanských neziskových organizací“. Zde je možné žádat o granty na jednorázové, opakované i kontinuální aktivity na vzdělávání zaměstnanců, dobrovolníků, vytvoření systému práce s dobrovolníků nebo strategií a plánů, školení v oblasti přípravy projektů a psaní projektových žádostí, tvorba prezentačních materiálů a jiných podobných aktivit. 

V rámci dalšího tématického kola došlo k jeho rozšíření na „Pohyb, kultura a hudba nás baví“. Cílem tohoto tematického okruhu je podpora a propagace zdravého životního stylu a aktivního pohybu dětí a mládeže, aktivit pro celé rodiny a podpora kulturních či hudebních organizací a akcí. 

Podrobné informace ke Společnému grantovému kolu nadace a města Vodňany najdete na webových stránkách nadace http://www.konabo.cz/ v sekci granty.

 

 
Zodpovídá: Ing. Naděžda Richterová
Vytvořeno / změněno: 15.8.2016 / 15.8.2016 | Zveřejnit do: 9.5.2017
 

Počet návštěv: 1168
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

aa


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém