Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka > Potřebuji si zařídit > Rezervace termínu svatby

 

Termíny svateb

 

 
 

Vážení občané, připravili jsme pro vás možnost zarezervovat si termín konání svatby.

Pravidla pro potvrzení rezervace:

  • Rezervaci je potřeba potvrdit do 2 dnů na telefon 383 379 114 nebo 383 379 115 nebo na e-mail minarikova@muvodnany.cz, popřípadě na sterbova@muvodnany.cz.
  • Nejpozději do 14 dnů je potřeba se dostavit na matriku úřadu k vyřízení nutných formalit pro uzavření manželství.

Při nesplnění kteréhokoliv z výše uvedených termínů bude rezervace automaticky zrušena.

V případě, že  bude uzavřen sňatek s cizincem, je nutné se vždy domluvit pouze telefonicky nebo osobní návštěvou. K vyřízení všech náležitostí pro uzavření manželství je v tomto případě nutný delší časový interval a z tohoto důvodu nelze rezervační systém použít.

Svatební obřady se konají v úředně stanovené místnosti, tj. v obřadní síni v budově Městského úřadu Vodňany, část Vodňany I, nám. Svobody 18. Termíny jsou stanoveny podle kalendáře kulturních a společenských akcí ve městě Vodňany.

Na základě usnesení č. 1241 Rady města Vodňany ze dne 22.10.2012, se svatební obřady konají ve dnech pátek a sobota od 11.00 – 13.00 hodin.

V souladu s ustanovením § 658 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku a § 11a odst. 1 písm. a) zákona č. 301/2000 Sb., zákona o matrikách, jménu a příjmení a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů,  snoubenci projeví vůli, že spolu vstupují do manželství před starostou, místostarostou nebo pověřeným členem zastupitelstva obce, které jsou matričním úřadem a to pouze ve správním obvodu tohoto matričního úřadu :

Milan Němeček, starosta
Ing. Tomáš Bednařík, místostarosta

Na základě usnesení č. 120 Rady města Vodňany ze dne 23.01.2019 byli pověřeni k přijímání prohlášení snoubenců, že spolu vstupují do manželství další členové zastupitelstva města :

Václav Heřman

PhDr. Mgr. Robert Huneš

Mgr. Ladislav Vovesný


 
Zodpovídá: 2
Vytvořeno / změněno: 29.9.2015 / 29.9.2015
 

Počet návštěv: 10240
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

aa


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém