Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Programové dotace města Vodňany na rok 2020

aa
 

 
 

Dovolujeme si Vás informovat, že dne 21.10.2019 schválila rada města Vodňany Programové dotace města Vodňany pro rok 2020. Zájemci budou moci žádat o podporu ve třech programech:

 

Programová dotace města Vodňany na podporu kulturních a jiných zájmových aktivit pro rok 2020, v jejímž rámci budou podporovány jednorázové akce i celoroční programy, které nejen přispívají významnou měrou ke zvyšování životního standardu obyvatel města formou využití nabídky aktivit, ale rovněž město Vodňany reprezentují nebo se věnují žádoucí činnosti v oblasti kulturních a jiných zájmových aktivit.

Alokace:         500 000 Kč.

 

Programová dotace města Vodňany na podporu sportovních aktivit pro rok 2020 je určena pro žadatele realizující jednorázové akce i celoroční programy, které nejen přispívají významnou měrou ke zvyšování životního standardu obyvatel města formou využití nabídky aktivit, ale rovněž město Vodňany reprezentují nebo se věnují žádoucí činnosti v oblasti sportovních aktivit.     

Alokace:         900 000 Kč.

 

Programová dotace města Vodňany na podporu sociálních a navazujících služeb pro rok 2020 je určena pro poskytovatele sociálních služeb a realizátory navazujících služeb.

Alokace:         400 000 Kč (navýšení o 100 000 Kč oproti loňskému roku).

 

Stejně jako v předchozích dvou letech bude všem zájemcům k dispozici informační setkání, které se uskuteční 16.12.2019 od 16:30 v malé zasedací místnosti Městského úřadu Vodňany, v jehož rámci se budou moci potencionální žadatelé o dotaci dozvědět veškeré potřebné náležitosti k podání samotné žádosti.

 

Veškeré informace ke všem třem programovým dotacím je možné nalézt stejně jako v předchozích letech na úřední desce a webových stránkách města Vodňany (potřebuji se dozvědět – vertikální menu – sekce Programové dotace – 2020). V případě jakýchkoli dotazů se, prosím, obracejte na mail traore@muvodnany.cz nebo tel. 778 477 274.

 

 

Mgr. Júsuf Traore

Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství

 
Zodpovídá: Bohumír Dirn
Vytvořeno / změněno: 29.10.2019 / 29.10.2019
 

Počet návštěv: 916
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

aa


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém