Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Jubilea

 

Informace pro občany - jubilea

 

Město Vodňany připravovalo pro občany s trvalým pobytem ve městě Vodňany a jeho místních částech gratulace občanům u příležitosti jejich životního jubilea.

Z důvodu změny legislativy, konkrétně zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a zák. č. 133/2000 Sb., o evidenci obyvatel a rodných číslech a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, již nemůže město využívat údaje z informačního systému evidence obyvatel k vytváření seznamů jubilantů.

Vzhledem k tomu, že bychom rádi zachovali tradici osobních návštěv představitelů města spojených s blahopřáním v rodinách jubilantů, kteří dovršili věku 80, 85, 90 a více let, dovolujeme si touto cestou požádat občany o spolupráci, protože bez jejich předchozího souhlasu u nich tyto osobní návštěvy nemůžeme nadále uskutečňovat.

Žádáme tedy občany, kteří v letošním roce oslaví některé z výše uvedených jubileí a přejí si osobní blahopřání od představitelů města, kteří jim při příležitosti jejich významného životního jubilea společně s pamětním listem předají dárkový balíček, aby vyplnili nezbytný formulář umístěný pod tímto sdělením a svým podpisem potvrdili souhlas ke zpracování osobních údajů.

Tento formulář si také můžete vyzvednout na podatelně Městského úřadu Vodňany nebo Vám jej po dohodě s Ing. Šárkou Šobrovou na telefonním čísle 383 379 166 ochotně doručíme do místa Vašeho pobytu. Vyplněný a podepsaný formulář pak předejte přímo Ing. Šárce Šobrové, kancelář č. 47, nebo jej vložte do schránky, kterou najdete ve vstupních prostorách do městského úřadu /u podatelny/.

Velice se omlouváme, že vás takto obtěžujeme, ale protože chceme zachovat to, co bylo většinou z vás pozitivně vnímáno, a měli jste radost, že nejste představitelům města lhostejní, jsme nuceni postupovat tímto způsobem.

 
 

Kontext

Umístění: Menu > Mapa stránek > Informace pro občany > Jubilea
Počet návštěv: 5721

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

aa


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém