Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Život s autismem může být ve Vodňanech snazší

qq
 

 
 

Možná právě Vy se nyní potýkáte s nesnázemi Vaší ratolesti, kdy má Váš syn či dcera obtíže v sociálním kontaktu (nedokáže navázat kontakt s vrstevníky, nechápe emoce lidí okolo sebe, neorientuje se běžných situacích). Stejně tak je možné, že patříte mezi ty rodiče, jejichž dítko hůře komunikuje, což se může projevovat tím, že používá pouze gesta či velmi omezený slovní projev a působí, jako by Vás vůbec nevnímalo nebo si nevíte rady s jeho minimální představivostí, která má za následek zhoršenou orientaci v prostředí či potíže s plánováním a rozhodováním se.

 

Bohužel výše uvedené prožívají každý den u nás ve Vodňanech rodiče každého zhruba 80. narozeného dítěte a mnohdy se setkávají s nepochopením ze strany svého okolí.

 

Pak právě Vám mohou pomoci odborníci z organizace APLA Jižní Čechy, jejichž posláním je aktivně podporovat lidi s autismem a jejich rodiny k životu v jejich přirozeném prostředí poskytováním odborných služeb a předáváním speciálních metod práce.

 

Pokud i Vás trápí podobné záležitosti, neváhejte se obrátit na odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství Městského úřadu ve Vodňanech, kde s Vámi rádi probereme možné formy pomoci nebo můžete kontaktovat přímo odborné poradenské pracoviště APLA Jižní Čechy, z.ú. www.aplajc.cz

 

 

 Mgr. Júsuf Traore

Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství 

 
Zodpovídá: Bohumír Dirn
Vytvořeno / změněno: 12.7.2019 / 12.7.2019

Počet návštěv: 654
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém