Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Vytvořme dětem šťastnější dětství s projektem PATRON DĚTÍ

aa
 

 
 

Dětství je obdobím, v němž každý z nás získává potřebný základ pro náš budoucí život. Seznamujeme se se světem, děláme své první krůčky, vyřkneme první slovo, poznáváme sebe i své okolí, hrajeme si, bavíme se a vstřebáváme vše, co jednoho dne zúročíme ve svém vlastním jednání.

 

Bohužel ne všechny děti mají možnost prožít své dětství tak, jak by si zasloužily a plnými doušky užívat úsvitu svého života. Mnohé z dětských snů se pak bortí pod tíhou okolností, za které samy děti nenesou pražádnou odpovědnost.

 

A právě těmto dětem je určena pomoc v rámci charitativního projektu PATRON DĚTÍ pod záštitou Nadace Sirius, jehož smyslem je pomáhat zdravotně a sociálně znevýhodněným dětem a jejich rodinám z celé České republiky.

 

Pokud víte ve svém okolí o dítěti, které by potřebovalo pomoc v oblasti sportovních a vzdělávacích pomůcek, zájmových a vzdělávacích aktivit, zdravotní pomoci nebo pomoci v nouzi, neváhejte, obraťte se na mne (Júsuf Traore, tel. 778 477 274, traore@muvodnany.cz) a společně se pokusíme s projektem PATRON vytvořit danému dítku alespoň trochu šťastnější život…

 

Více info na www.patrondeti.cz

 

 

 

 

 

 

Mgr. Júsuf Traore

Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství 

 

 
Zodpovídá: Bohumír Dirn
Vytvořeno / změněno: 3.6.2019 / 3.6.2019

Počet návštěv: 540
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém