Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka > Potřebuji kontaktovat > Městský úřad > Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství > Aktuálně


Místní nabídka

Výchozí položka hlavní nabídky: Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství

 

Vyhlášen další ročník grantu pro vodňanské neziskovky

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
peníze
 

 
 

VYHLÁŠEN DALŠÍ ROČNÍK GRANTU PRO VODŇANSKÉ NEZISKOVKY

 

Komunitní nadace Blanicko-Otavská vypisuje s Městem Vodňany společný grant pro Vodňanské neziskové organizace. Celkem se bude rozdělovat sto tisíc korun, z nichž nadace uvolnila padesát tisíc korun, a město přidalo stejnou částku.

 

V grantovém kole jsou opět vypsána dvě hlavní témata. Prvním je již tradiční „Posílení kapacit vodňanských neziskových organizací“. Zde je možné žádat o granty na jednorázové, opakované i kontinuální aktivity na vzdělávání zaměstnanců, dobrovolníků, vytvoření systému práce s dobrovolníky nebo strategií a plánů, školení v oblasti přípravy projektů a psaní projektových žádostí, tvorba prezentačních materiálů a jiných podobných aktivit. 

 

V rámci dalšího tematického kola došlo k jeho rozšíření na „Pohyb, kultura a hudba nás baví“. Cílem tohoto tematického okruhu je podpora a propagace zdravého životního stylu a aktivního pohybu dětí a mládeže, aktivit pro celé rodiny a podpora kulturních či hudebních organizací a akcí.  

 

Uzávěrka přijímání žádostí je 27. května letošního roku.

 

V pondělí 2. května od 16-ti hodin se v zasedací místnosti Městského úřadu ve Vodňanech uskuteční konzultační seminář o možnostech čerpání grantu či technických podrobností jak k žádostem, tak k případnému vyúčtování.

 

Podrobné informace ke Společnému grantovému kolu nadace a města Vodňany najdete na webových stránkách nadace www.konabo.cz v sekci granty.

 
Zodpovídá: Ing. Naděžda Richterová
Vytvořeno / změněno: 20.4.2016 / 13.5.2016 | Zveřejnit do: 9.5.2017

Počet návštěv: 679
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém