Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Charitativní koncert - Šumava na nohou

 

 
 

Šumava na nohou pořádá 19. 9. 2015 od 19:00 v KD Cihelna ve Vimperku výjimečný koncert. Zahraje na něm Anna K., Narttu a Olats Otesoc. Za peníze, které na vstupném utratíte, budou pořízeny věci pro Báru, Barušku, Lucku, Jonáše, Pavlíka a Tomáše. To jsou děti ze Šumavy – konkrétně z Vimperka, Kašperských hor, Strážného, Borové Lady a Zdíkova a každé z nich má velmi těžké obtíže s pohybem nebo vyjadřováním, popřípadě s obojím a také jiné životní potřeby. Bára by ráda dostala matraci, Baruška potřebuje hodně hygienických pomůcek, Lucinka má problémy s termoregulací a na zimu by se jí hodil nový termopytel. Kluci potřebují být mobilní, Jonáš je sám nepohyblivý a cyklokočárek, který má, mu bude brzy malý. Tomáš bude potřebovat nový invalidní vozík a Pavlík by si přál tablet, nebo vyjet z Vimperka někam do lázní. Výtěžek z koncertu, který Šumava na nohou pořádá, bude věnován právě na zakoupení těchto věcí.

Vstupenky půjdou do předprodeje 15. 7. 2015 a to za 290,- Kč, v místě konání budou za 350 Kč. Už jste někdy pomohli tím, že jste vyprodali koncert? Jestli ne, tak do toho!

Všechny informace o Koncertu Šumava na nohou a jeho pořadatelích najdete na: www.sumavananohou.cz nebo na FB stránkách.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Koncert Šumava na nohou

19. 9. 2015, 19:00

KD Cihelna Vimperk

vystoupí ANNA K., OLATS OTESOC, NARTTU

pro Báru, Pavlíka, Tomáše, Barušku, Lucku a Jonáše

 

Koncert pořádá bez nároku na odměnu pět nadšenců v Vimperka. Jeho výtěžek bude věnován na materiální pomoc dětem ze Šumavy, které trpí těžkými obtížemi s pohybem, komunikací, motorikou a mnoha dalšími. Naše obec tento projekt podporuje. Sledujte www.sumavananohou.cz a facebookový profil Šumava na nohou.

 

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Naděžda Richterová
Vytvořeno / změněno: 29.5.2015 / 29.5.2015
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Město > Kultura
Počet návštěv: 1645
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

aa


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém