Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka > Potřebuji kontaktovat > Archiv dokumentů odborů města > Odbor dopravy a silničního hospodářství > Archiv aktuálností odboru dopravy

 

Veřejná vyhláška - přechodné úpravy provozu

Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy stanovení přechodné úpravy provozu
oprava silnice přeložka
 

 
 

Informace o pokračující opravě silnice č. I/20 Vodňany – přeložka

 Termín zahájení druhé etapy opravy silnice č. I/20 Vodňany – přeložka, stanovilo Ředitelství silnic a dálnic Jihočeského kraje České Budějovice od 14. 3. 2016 do 27. 6. 2016. Jedná se o opravu silnice v délce úseku přibližně 5,365 km. Trasa silnice zůstane ve stávající poloze, jedná se o opravu současné vozovky a vybudování připojovacích a odbočovacích pruhů na silnici č. I/20 v místě sjezdu na silnici č. III/12231 Vodňany-Radomilice a vybudování připojovacího pruhu v místě nájezdu ze silnice I/22 na silnici č. I/20 ve směru na Písek.

Oprava silnice č. I/20 bude prováděná v celé šíři vozovky a proto bude průjezd po obchvatu zcela uzavřen. S ohledem na značný rozsah prací byl zhotovitel upozorněn na maximální využití pracovních kapacit a požádán o realizaci prací v prodloužených směnách bez ohledu na víkendy a svátky, samozřejmě v souladu se stavebním povolením a především s maximálním důrazem na kvalitu provedení díla a prováděných prací.

Objízdné trasy pro nákladní a osobní dopravu povedou dle dopravně inženýrského opatření (DIO) - viz příloha.

Současně žádáme řidiče o trpělivost a zvýšenou pozornost při sledování dopravního značení na objízdných trasách. Odměnou pak bude bezpečná jízda na opravené komunikaci.

 

Bohumír Rychtář
odbor dopravy a silničního hospodářství

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Bohumír Rychtář
Vytvořeno / změněno: 1.3.2016 / 1.3.2016 | Úřední deska od-do: 1.3.2016-1.4.2016

Počet návštěv: 5221
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém