Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Úprava parku na nám. 5. května ve Vodňanech

 

 
 

Oblíbený park na náměstí 5. května se probudil k novému životu. Má nově vybavené klidné místečko s posezením na vodňanských lavičkách pro maminky s malými dětmi (s novým pítkem s pitnou vodou), obnoveného mamuta z Marsu a nové hrací prvky s bezpečnými dopadovými plochami pro větší děti, plácek na streetball i pár workoutových cvičebních prvků pro starší i dospělé.

 

Příprava rekonstrukce nebyla vůbec krátká ani jednoduchá, protože se všichni zainteresovaní opravdu snažili porozumět názorům a připomínkám cílových skupin na uspořádání a využití parku, které vyslovili v dotazníkovém šetření a v diskusi s veřejností přímo na místě, které proběhly v červnu 2013. Na základě takto získaných podkladů byl už dokončený projekt několikrát měněn a přepracováván.

 

Rekonstrukci projektovali ing. Radek Pernekr (Prachatice) a ing. Marek Pěchouček (Vodňany),  stavebně ji realizovala na základě výběrového řízení firma ONYX wood s.r.o. (Prachatice).

 

Skutečné náklady stavby byly 2.330.441 CZK (vč. DPH).

Projekt „Úprava parku na nám. 5. května ve Vodňanech“ byl v rámci grantového řízení Podpora regionů Nadace ČEZ podpořen částkou ve výši 300.000,- Kč .


 
Zodpovídá: Magdalena Chlumská
Vytvořeno / změněno: 24.11.2014 / 24.11.2014

Počet návštěv: 1677
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

aa


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém