Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Tisková zpráva INKANO Písek a Komunitní nadace Blanicko – Otavské

 

 
 

Tisková zpráva INKANO Písek a Komunitní nadace Blanicko – Otavské

 

Dobrovolníci Jihočeského kraje se opět dočkají ocenění

 

Jihočeský kraj – Křesadlo – cena pro dobrovolníky roku bude sice slavnostně předána až koncem března v Písku, ale uzávěrka nominací končí již 28. února. Za aktivity v roce 2006 bude oceněno cenou Křesadlo pět individuálních dobrovolníků v pěti kategoriích a navíc poprvé obdrží cenu i dobrovolnický tým. K cenám pro dobrovolníky přidala pořádající Komunitní nadace Blanicko – Otavská i ocenění pro komunitní projekt roku. Záštitu nad akcí převzal již tradičně hejtman Jihočeského kraje RNDr. Jan Zahradník.

 

„Cílem celé akce je ocenit dobrovolnickou a veřejně prospěšnou činnost konkrétních lidí a prostřednictvím jejich příběhu propagovat myšlenku dobrovolnictví," uvedla za pořadatele cen Romana Kotrbatá. „K udělení ceny pro tým dobrovolníků s názvem „Dobrá parta“ jsme přistoupili proto, že řada organizací se zajímavými dobrovolnickými projekty se z různých důvodů zdráhala nominovat individuální dobrovolníky,“ pokračovala předsedkyně z pořádajícího sdružení  INKANO Písek.

Michal Novotný z Komunitní nadace Blanicko – Otavské doplnil informace o ceně Komunitní projekt roku: „Zapojení lidí do dobrovolných aktivit má především na menších místech podobu komunitních projektů, které jsou z daným místem nějak spjaty a na jejichž přípravě a organizaci se podílejí místní občané. Proto chceme letos ocenit i tuto podobu filantropie a dobrovolné aktivity. Na rozdíl od ceny Křesadlo a ceny Dobrá parta půjde jen o cenu regionální danou působností naší nadace (Strakonicko, Písecko a Vodňansko), nikoli o cenu pro projekty z celého kraje.

Nominovat dobrovolníky na ceny Křesadlo a Dobrá parta mohou jednotlivci i organizace do konce února. Nominace je možné zasílat na adresy pořadatelů: INKANO Písek, Píseckého 131, Písek, 397 01 nebo na adresu Komunitní nadace Blanicko – Otavská, Zámecká 42, Protivín, 398 11.

O jednoduchý nominační formulář je možné si napsat na e-mailovou adresu inkano@inkano.cz.

Cena o Komunitní projekt roku je spojena s grantem na podporu vítězných projektů a má uzávěrku 2. března.. Více informací o ní získáte na www stránkách Komunitní nadace B-O www.konabo.cz.

 

Kontakt:

Mgr. Michal Novotný, Komunitní nadace Blanicko – Otavská, mobil: 775 214 405

Romana Kotrbatá, INKANO Písek, mobil:777 974 942

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Ludvík Musil
Vytvořeno / změněno: 15.2.2007 / 15.2.2007 | Úřední deska od-do: 14.2.2007-3.3.2007

Počet návštěv: 900
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém