Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Stavební úpravy výtahu objektu Centra sociální pomoci ve Vodňanech

 

 
 

Již  18. prosince 2015 si uživatelé domova pro seniory Centra sociální pomoci ve Vodňanech mohli „rozbalit“ jeden velký dárek – byl jim dán do provozu nový osobní výtah. Výtah je prodloužený o jedno patro až do podkroví, kde je pro ně k dispozici kaple, a kam nebylo možno v minulosti imobilní klienty dopravit.

Rekonstrukce výtahu probíhala od října do prosince 2015, kdy byli klienti domova, jejich návštěvy  a zaměstnanci CSP Vodňany omezováni pouze na jeden funkční výtah, což v tak obrovském provozu bylo velmi náročné. Tímto jim všem děkujeme za trpělivost a pochopení. Zhotovitelská firma Jan Čížek – Dostav často pracovala i o víkendu a svými bezpečnostními opatřeními se snažila, aby provoz v domově pro seniory narušovala co nejméně, a pokud možno i co nejtišeji – což bylo v době bourání a demontování původního výtahu občas nemožné. Za to se zpětně omlouváme J.

V současné době je výtah do března ve zkušebním provozu, aby se „vychytaly mouchy“ a mohlo se kolaudovat.

Celková investice byla 1.945.289,- Kč. Díky poskytnutí nadačního příspěvku od Nadace ČEZ v grantovém řízení Podpora regionů ve výši 220.000,- Kč má možnost paní ředitelka Mgr. Bc. Daniela Davidová ušetřené finance použít na další zvelebování podkroví, jelikož celou investici si CSP Vodňany hradilo z vlastního rozpočtu.

Děkujeme všem, kteří se jakkoliv podíleli na zdárném výsledku výměny výtahu a klientům a zaměstnancům Centra sociální pomoci Vodňany přejeme příjemné, tiché a bezporuchové používání „jejich“ výtahu.

původní stav

1

2

3

4

5

6

 
Zodpovídá: Magdalena Chlumská
Vytvořeno / změněno: 11.1.2016 / 11.1.2016

Počet návštěv: 1499
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

aa


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém