Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka > Potřebuji kontaktovat > Městský úřad > Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství > Aktuálně


Místní nabídka

Výchozí položka hlavní nabídky: Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství

 

Řezník-uzenář a Potravinářská výroba - nové obory SOUS Vodňany

nové odbory na SOUS Vodňany
 

 
 

 

Řezník-uzenář a Potravinářská výroba obohatí od příštího školního roku nabídku Středního odborného učiliště služeb Vodňany

 

Od příštího školního roku se otevřou brány Středního odborného učiliště Vodňany nejen pro zájemce o stávající obory, ale rovněž těm, kteří započnou svou profesní dráhu v rámci zcela nových a v naší lokalitě jedinečných oborů, kterými jsou ŘEZNÍK-UZENÁŘ a POTRAVINÁŘSKÁ VÝROBA.

 

Jak uvedl ředitel SOUs Vodňany Mgr. Pavel Kotál, absolvent oboru Řezník-uzenář se uplatní při výkonu povolání řezník – uzenář, a to buď jako soukromý podnikatel, nebo jako zaměstnanec v maso-zpracujících závodech u nás i v zahraničí (výuka německého jazyka), dále v obchodních zařízeních zabývajících se prodejem masa a masných výrobků.

 

Studium druhého nově otevíraného oboru, tedy Potravinářská výroba je pak vhodné spíše pro žáky vycházející z nižších ročníků základních škol a pro žáky ze základních škol speciálních. Absolvent je kvalifikovaný pracovník schopný vykonávat pomocné, přípravné, obslužné a manipulační práce související s řeznicko-uzenářskou výrobou včetně obsluhy jednoduchých strojů a technologických zařízení.

 

Více informací naleznete na www.sousvodnany.cz

 

Mgr. Júsuf Traore

Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Naděžda Richterová
Vytvořeno / změněno: 16.11.2016 / 16.11.2016

Počet návštěv: 1818
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém