Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Programové dotace města Vodňany pro rok 2021

aa
 

 
 

Dovolujeme si Vás informovat, že dne 23.11.2020 schválila Rada města Vodňany Programové dotace města Vodňany pro rok 2021. Zájemci budou moci žádat o podporu ve třech programech:

 

Programová dotace města Vodňany na podporu sportovních aktivit pro rok 2021 je určena pro žadatele realizující jednorázové akce i celoroční programy, které nejen přispívají významnou měrou ke zvyšování životního standardu obyvatel města formou využití nabídky aktivit zaměřujících se zejména na rozvoj dětí a mládeže, ale rovněž město Vodňany reprezentují nebo se věnují žádoucí činnosti v oblasti sportovních aktivit.    

Alokace:         900 000 Kč

 

Programová dotace města Vodňany na podporu kulturních a jiných zájmových aktivit pro rok 2021, v jejímž rámci budou podporovány jednorázové akce i celoroční programy, které nejen přispívají významnou měrou ke zvyšování životního standardu obyvatel města formou využití nabídky aktivit zaměřujících se zejména na rozvoj dětí a mládeže, ale rovněž město Vodňany reprezentují nebo se věnují žádoucí činnosti v oblasti kulturních a jiných zájmových aktivit.

Alokace:         500 000 Kč

 

Programová dotace města Vodňany na podporu sociálních a navazujících služeb pro rok 2021 je určena pro poskytovatele sociálních služeb a realizátory navazujících služeb.

Alokace:         400 000 Kč

 

Žádosti o dotace bude možné podávat od 04.01.2021 do 29.01.2021.

 

Vzhledem k aktuální situaci nebude pořádáno společné informační setkání pro žadatele, ale veškeré informace ke všem třem programovým dotacím je možné nalézt stejně jako v předchozích letech na úřední desce a webových stránkách města Vodňany (potřebuji se dozvědět – vertikální menu – sekce Programové dotace – 2021) nebo v rámci osobního setkání popř. se, prosím, obracejte na mail traore@muvodnany.cz nebo tel. 778 477 274.

 

 

Mgr. Júsuf Traore

Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství

 
Zodpovídá: Bohumír Dirn
Vytvořeno / změněno: 26.11.2020 / 26.11.2020

Počet návštěv: 324
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

aa


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém