Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka > Potřebuji se dozvědět > Strategický plán rozvoje města

 

Programové dotace města Vodňany 2019

aa
 

 
 

Dovolujeme si Vás informovat, že dne 28.11.2018 schválila rada města Vodňany Programové dotace města Vodňany pro rok 2019. Stejně jako v předchozím roce budou moci nepodnikatelské nestátní neziskové organizace (např. spolky, ústavy, obecně prospěšné společnosti, církevní právnické společnosti, nadace a nadační fondy) a jiné právnické nebo fyzické osoby působící v oblasti mládeže, tělovýchovy, sportu, kultury a jiné zájmové činnosti ve městě Vodňany nebo zabezpečující tyto aktivity pro občany Vodňan žádat v programu na podporu sportovních, kulturních a jiných zájmových aktivit s alokací 1 300 000 Kč.

 

V rámci druhého vyhlašovaného programu na podporu sociálních a navazujících služeb, kde bude rozdělováno 300 000 Kč, bude prostor pro nestátní neziskové organizace, příspěvkové organizace a jiné právnické nebo fyzické osoby působící v oblasti sociálních, volnočasových a preventivních služeb na území města Vodňany nebo zabezpečující tyto aktivity pro občany Vodňan.  

 

Veškeré informace k oběma programovým dotacím je možné nalézt stejně jako v předchozích letech na úřední desce a webových stránkách města Vodňany (potřebuji se dozvědět – vertikální menu – sekce dotace – dotace 2019).

 

Žádosti o obě programové dotace je nutné odevzdat do 11.1.2019.

 

V případě jakýchkoli dotazů se, prosím, obracejte na mail traore@muvodnany.cz nebo tel. 778 477 274. Současně je možné využít informativní schůzky k oběma programovým dotacím, která proběhne dne 18.12.2018 v malé zasedací místnosti od 16:00.

 

 

 

Mgr. Júsuf Traore

Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství 

 

 

 
Zodpovídá: Bohumír Dirn
Vytvořeno / změněno: 5.12.2018 / 5.12.2018

Počet návštěv: 869
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém