Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Posezení na terase u zmrzliny se vydařilo!

znakmh
 

 
 

V Komunitním centru Vodňany proběhla ve středu 18. 9. 2019 akce „Posezení na terase u zmrzliny“. Všechny jistě potěšil výběr ze tří druhů zmrzlin a samozřejmě nesměla chybět k tomu podávaná káva či čaj. Akce se zúčastnili především rodiče s dětmi. Starší děti trávily čas na hřišti a terase, kde využily stolní fotbal nebo lanovou dráhu. Menším dětem byly zapůjčené různé hračky, které máme k dispozici přímo v Komunitním centru. Komunitním centrem se linula přátelská a veselá nálada doprovázená dětským smíchem. Účast byla bohatá a atmosféra v Komunitním centru byla plná energie a radosti.  

Děkujeme všem zúčastněným za příjemně strávené odpoledne a doufáme, že se další akce podaří stejně, jako se vydařilo Posezení na terase u zmrzliny.

Následující akce se bude konat 23. 10. 2019 od 15:00 hodin ve formě přednášky na téma „Záhadné Vodňany“ v podání Mgr. Jitky Velkové. Tímto jste všichni srdečně zváni.

Pro více informací ke komunitní sociální práci v rámci Komunitního centra Vodňany se prosím obracejte na mail heckova@muvodnany.cz nebo na tel. 773 777 204


dert

znakmh

znakmh

  

 
Zodpovídá: Vlastimil Vávra
Vytvořeno / změněno: 1.10.2019 / 1.10.2019

Počet návštěv: 163
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém