Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka > Potřebuji kontaktovat > Městský úřad > Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství > Aktuálně


Místní nabídka

Výchozí položka hlavní nabídky: Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství

 

Pomůžeme Ježíškovi?

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
stromeček
 

 
 

Pomůžeme Ježíškovi?

… dny se krátí, noci se prodlužují a na nejednoho z nás již pomalu dýchá z mnoha míst ta známá sváteční atmosféra. Ano, rok se s rokem sešel a na naše dveře opět klepou vánoce. Čas, kdy především děti rekapitulují, zda byly hodné a přes občasné hříšky dychtivě očekávají příchod dne D, kdy je Ježíšek odmění za jejich celoroční píli a snahu.

 

Byť se Ježíšek určitě snaží být spravedlivý a měřit všem dětem dle jejich zásluhy, ne vždy se mu to podaří a nezřídka se jeho zásoba s dárky vyprázdní před branami míst jako jsou azylové domy pro matky s dětmi či domy pomoci opuštěným dětem.

 

Díky pomocníkům Ježíška z Vodňan se v loňském roce podařilo zastoupit Ježíška u 85 dětí, které si pod stromečkem rozbalily to, co si opravdu přály a přestože vánoce samozřejmě nejsou pouze o dárcích, pro mnohé děti je i malý dárek to jediné, co jim může, alespoň částečně, vynahradit to vše ostatní, o co ne vlastní vinou o vánocích přicházejí.

 

Patříte-li mezi ty šťastné, kteří si mohou vánočních svátků užívat plnými doušky a máte-li chuť a možnost zpříjemnit vánoce dětem, které takové štěstí neměly, můžete tak učinit formou koupě konkrétního drobného daru konkrétnímu dítěti. Veškerá přání dětí z azylových domů pro matky s dětmi a domů pomoci opuštěným dětem naleznete od 28. 11. 2016 na vánočním stromečku vedle velké zasedací místnosti v budově městského úřadu, a to spolu s bližšími informacemi k samotné akci a předání dárků.

 

…právě Vy tak budete tím jediným Ježíškem pro dítko, kterému se rozhodnete udělat opravdu VESELÉ VÁNOCE…    

 

                                                                                 Mgr. Júsuf Traore
                                                                                 
Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství 

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Naděžda Richterová
Vytvořeno / změněno: 25.11.2016 / 25.11.2016 | Zveřejnit do: 9.5.2017

Počet návštěv: 2676
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém