Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Ocenění ze SENIORA ROKU míří díky Haně Čečkové rovněž do Vodňan

Titul1
 

 
 

Ocenění ze SENIORA ROKU míří díky Haně Čečkové rovněž do Vodňan

 

Cenu Senior roku vyhlašuje Nadace Charty 77 v rámci svého projektu SenSen/Senzačních senioři. Cílem projektu je upozornit na výjimečné osobnosti z řad seniorů, ocenit jejich aktivní činnost, obětavost pro druhé i práci v komunitní oblasti. SenSen vyzdvihuje dnešní seniory jako nedílnou aktivní a vzdělanou část společnosti, která by neměla být opomíjena. Ocenění má inspirovat ostatní seniory v jejich vlastním životě a posilovat jejich sebevědomí a sebedůvěru.

Letošní ceny se předávaly pod záštitou MPSV v Pražské křižovatce. Mezi hosty byly paní ministryně Michaela Marksová, pražská primátorka Adriana Krnáčová, Jiřina Šiklová, František Janouch a další.

Mezi 91 nominovanými byla rovněž Hana Čečková, jež byla společně nominována Městem Vodňany a CSP Vodňany. Díky bezpočtu svých aktivit pak převzala paní Čečková v průběhu slavnostního odpoledne, kterým provázel Karel Voříšek, ocenění z rukou ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové a představitelek Nadace Charty 77.

 

Blahopřejeme J

 

Hana Čečková

Paní Čečková je dlouholetá předsedkyně místní organizace Svazu postižených civilizačními chorobami, koncem roku 2016 založila místní organizaci Sdružení aktivních seniorů Vodňanska. Pořádá bezpočet kulturních aktiv, výletů do přírody, za památkami, na výstavy, rekondiční pobyty, sportovní akce nebo návštěvu termálních lázní, a to vše s vědomím a znalostí potřeb a postižení každého účastníka. Neopomíjí ani oblast poradenství potřeb seniorů a osob se zdravotním postižením. Snaží se pro každého, zapojeného seniora o mentální rozvoj a duševní podporu. Je nepostradatelnou osobností Vodňan, je často charakterizována jako dáma a lev v jednom. Popere se svoji elegantností s čímkoliv.

  

 

 

 

Mgr. Júsuf Traore

Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství  Obr1Obr2Obr3Obr4Obr5


Obr7Obr12DiplomLidi 


 
Zodpovídá: Vlastimil Vávra
Vytvořeno / změněno: 9.8.2017 / 9.8.2017

Počet návštěv: 544
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém