Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Mimořádná opatření Města Vodňany

a
 

 
 

Vážení občané,

Město Vodňany oznamuje, že od pondělí 23. března 2020 bude pro veřejnost otevřen odbor dopravy a silničního hospodářství. Provoz bude omezen na dva úřední dny, a to vždy pondělí a středa od 13:30 do 16:30. Žádáme všechny občany, aby zvážili nutnost vyřízení svých záležitostí na tomto odboru. V případě vyřizování nezbytných záležitostí je nutné, abyste dodržovali veškerá hygienická opatření dle platných nařízení vlády ČR. Ostatní odbory městského úřadu Vodňany zůstávají nadále pro veřejnost uzavřeny.


Milan Němeček

Starosta městaVážení spoluobčané,

vzhledem k aktuální situaci je od 6. dubna 2020 vyhlášen usnesením č. 946 ze dne 02.04.2020 Rady města Vodňany Zákaz vstupu do Domu s pečovatelskou službou všem, kdo zde nebydlí, mimo zaměstnanců Centra sociální pomoci Vodňany, Městského úřadu Vodňany a příslušníků složek IZS při výkonu jejich služby.

 

K tomuto kroku Rada města přistoupila z důvodu maximální snahy o ochranu zdraví obyvatel města Vodňany. Zákaz vstupu bude platit do odvolání, nejdéle však po dobu nouzového stavu.

 

Veškerý nákup potravin, léků a dalších nezbytných potřeb bude zajištěn Pečovatelskou službou Centra sociální pomoci Vodňany.  


Milan Němeček

Starosta města


Vážení občané,

v souvislosti s nebezpečím šíření nákazy koronavirem COVID-19   se   na   Vás   obracím   s   mimořádnou   prosbou. Bedlivě prosím zvažte nutnost osobních návštěv a osobních jednání v budovách Městského úřadu Vodňany a v co největším počtu případů, tam, kde to je možné, využijte při vyřizování svých úředních a společenských záležitostí možnosti komunikace prostřednictvím technických prostředků vzdáleného přístupu, tj. telefonu, e-mailu, datové schránky, případně poštovního spojení.


Děkuji za pochopení

Ing. Aleš Hutař tajemník

 
Zodpovídá: Bohumír Dirn
Vytvořeno / změněno: 10.3.2020 / 16.3.2020

Počet návštěv: 2357
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém