Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka > Potřebuji kontaktovat > Městský úřad > Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství > Aktuálně


Místní nabídka

Výchozí položka hlavní nabídky: Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství

 

Město Vodňany a nadace KONABO

penize
 

 
 

Město Vodňany a Nadace KONABO rozdělí 100 000 Kč

 

Komunitní nadace Blanicko-Otavská vyhlašuje spolu s městem Vodňany další společný grant pro Vodňanské neziskové organizace. Celkem se bude rozdělovat sto tisíc korun, z nichž nadace uvolnila padesát tisíc korun, a město Vodňany přidalo stejnou částku.

 

V grantovém kole jsou opět vypsána dvě hlavní témata. Prvním je již tradiční „Posílení kapacit vodňanských neziskových organizací“. Zde je možné žádat o granty na jednorázové, opakované i kontinuální aktivity na vzdělávání zaměstnanců, dobrovolníků, vytvoření systému práce s dobrovolníků nebo strategií a plánů,  školení v oblasti přípravy projektů a psaní projektových žádostí, tvorba prezentačních materiálů a jiných podobných aktivit. 

 

V rámci dalšího tematického kola  „Pohyb, kultura a hudba nás baví“ je cílem podpora a propagace zdravého životního stylu a aktivního pohybu dětí a mládeže, aktivit pro celé rodiny a podpora kulturních či hudebních organizací a akcí.  

 

Novinkou pro letošní grant je, že se o grant mohou ucházet i neformální sdružení občanů, které tvoří minimálně tři osoby, z nichž alespoň jedna musí být starší 18 let.

Uzávěrka přijímání žádostí je 20. května letošního roku.

 

Ve středu 10. května od 16-ti hodin se v zasedací místnosti Městského úřadu ve Vodňanech uskuteční konzultační seminář o možnostech čerpání grantu či technických podrobností jak k žádostem, tak k případnému vyúčtování.

 

Podrobné informace také naleznete na webových stránkách nadace http://www.konabo.cz/12052/spolecny-grant-vodnany-2017/ .

 
Zodpovídá: Josef Pícha
Vytvořeno / změněno: 22.4.2017 / 22.4.2017

Počet návštěv: 1943
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém