Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Město Vodňany a Nadace KONABO rozdělí 100 000 Kč

aa
 

 
 

Město Vodňany a Nadace KONABO rozdělí 100 000 Kč 


Komunitní nadace Blanicko-Otavská vyhlašuje spolu s městem Vodňany další společný grant určený zejména pro Vodňanské neziskové organizace. Celkem se bude rozdělovat sto tisíc korun, z nichž nadace uvolnila padesát tisíc korun, a město Vodňany přidalo stejnou částku.

 

V grantovém kole jsou opět vypsána dvě hlavní témata. Prvním je již tradiční „Posílení kapacit vodňanských neziskových organizací“. Zde je možné žádat o granty na jednorázové, opakované i kontinuální aktivity na vzdělávání zaměstnanců, dobrovolníků, vytvoření systému práce s dobrovolníků nebo strategií a plánů,  školení v oblasti přípravy projektů a psaní projektových žádostí, tvorba prezentačních materiálů a jiných podobných aktivit. 

 

V rámci dalšího tematického kola  „Pohyb, kultura a hudba nás baví“ je cílem podpora a propagace zdravého životního stylu a aktivního pohybu dětí a mládeže, aktivit pro celé rodiny a podpora kulturních či hudebních organizací a akcí.  

 

Novinkou od loňského roku je fakt, že se o grant mohou ucházet i neformální sdružení občanů, které tvoří minimálně tři osoby, z nichž alespoň jedna musí být starší 18 let.

Uzávěrka přijímání žádostí je 30. května letošního roku.

 

V pondělí 21. května od 16-ti hodin se ve velké zasedací místnosti Městského úřadu ve Vodňanech uskuteční konzultační seminář o možnostech čerpání grantu či technických podrobností jak k žádostem, tak k případnému vyúčtování.

 

Podrobné informace také naleznete na webových stránkách nadace

http://www.konabo.cz/12099/spolecny-grant-vodnany-2018/Mgr. Júsuf Traore

Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství 

 

a

 
Zodpovídá: Vlastimil Vávra
Vytvořeno / změněno: 5.3.2018 / 5.3.2018

Počet návštěv: 407
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém