Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Ježíšek spoléhá na své pomocníky ve Vodňanech již neuvěřitelných 5 let

aa
 

 
 

…dýchá na nás ze všech koutů a pomalu prostupuje každou oblastí našeho života. Dětem (a mnohdy nejen jim) začínají zářit oči při pohledu do kalendářů… Jindy běžnými hovory prostupují letmé náznaky skromných, ale i neskromných přání… a každý z nás ví, že se blíží...

 

Ano, rok se s rokem sešel a na naše dveře opět klepou vánoce… Bezpochyby ani v roce letošním Ježíšek neopomene otevřít mnohým dětem svou náruč a podarovat je dle zásluh. Ne do všech míst se ale daří Ježíškovi vždy dostat a jeho zásoba s dárky se nezřídka vyprázdní před branami míst, jako jsou azylové domy pro matky s dětmi či domy pomoci opuštěným dětem.

 

Naštěstí má Ježíšek své zastání a oporu také v obyvatelích Vodňan, kteří v předchozích čtyřech letech pomohli Ježíškovi s dárky pro téměř 320 dětí.

 

Vánoce samozřejmě nejsou pouze o dárcích, ale bohužel pro mnohé děti je i malý dárek to jediné, co jim může, alespoň částečně, vynahradit to vše ostatní, o co ne vlastní vinou o vánocích přicházejí.

 

Patříte-li mezi ty šťastné, kteří si mohou vánočních svátků užívat plnými doušky a máte-li chuť a možnost zpříjemnit vánoce dětem, které takové štěstí neměly, můžete tak učinit prostřednictvím splnění konkrétního přání od konkrétního dítěte.

 

Veškerá přání dětí z azylových domů pro matky s dětmi a domů pomoci opuštěným dětem naleznete od 3.12.2019 na vánočním stromečku vedle velké zasedací místnosti v budově městského úřadu, a to spolu s bližšími informacemi k samotné akci a předání dárků.

 

…právě Vy tak budete tím jediným Ježíškem pro dítko, kterému se rozhodnete udělat opravdu VESELÉ VÁNOCE…    

 

Mgr. Júsuf Traore

Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství 

 

 
Zodpovídá: Bohumír Dirn
Vytvořeno / změněno: 28.11.2019 / 28.11.2019

Počet návštěv: 86
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém