Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Informační kiosek s úřední deskou ve Vodňanech

Informační kiosek
 

 
 

Již několik týdnů stojí před naší radnicí tzv. informační kiosek. Jedná se o panel s dotykovou obrazovkou, který umožňuje obyvatelům Vodňan i návštěvníkům nepřetržitý přístup k informacím umístěným na webových stránkách města. Zájemci z řad občanů města se tak mohou na velké přehledné obrazovce seznámit s chystanými novinkami, vyhláškami, usnesením z jednání rady města a zastupitelstva města a mnoha dalšími užitečnými údaji. Návštěvníci našeho města zase jistě ocení přístup k zajímavostem Vodňan a okolí, nabídku turistických cílů, přehled restaurací či ubytovacích zařízení.

Účelem pořízení informačního kiosku byl nejen rychlejší, dostupnější a kvalitnější přenos informací směrem k občanům, ale primárně se jednalo o náhradu stávající úřední desky v papírové formě za elektronickou úřední desku, která tu stávající dokáže plně nahradit, není závislá na velikosti venkovního prostoru jako „dosluhující“ úřední deska a rovněž splňuje všechny legislativní podmínky dle ustanovení § 26 odst. 1 zákona č. 500/2004 , správní řád, ve znění pozdějších předpisů. Občané se mohou přesvědčit, že nová úřední deska je jednoduchým, moderním a přehledným systémem, dostupným všem 24 hodin denně. V následujícím období dojde k demontáži zbývajících vývěsek před budovou radnice a úřední deska bude přístupná pouze na webových stránkách města. To jistě povede ještě k většímu zájmu o náš nový informační kiosek.

                Na pořízení tohoto informačního prostředku se významnou měrou podílela Nadace ČEZ, která poskytla příspěvek ve výši 215 000,- Kč. Celková cena informačního panelu dosáhla téměř 700 000,- Kč včetně veškerých nákladů na přípravu, montáž a vlastní připojení. Po několikatýdenním zkušebním provozu byl informační kiosek slavnostně otevřen 21. října 2016 za přítomnosti zástupce ČEZ pana Petra Šuleře, starosty města Václava Heřmana a místostarosty Milana Kodádka.

Nezbývá než si přát, aby nové zařízení dlouho sloužilo ke spokojenosti občanů i návštěvníků Vodňan.

 
Zodpovídá: Ing. Blanka Vykusová, CSc.
Vytvořeno / změněno: 2.11.2016 / 2.11.2016

Počet návštěv: 1772
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

aa


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém