Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

i v letošním roce můžete pomoci Ježíškovi

obr
 

 
 


Jen několik málo týdnů nás dělí od svátků v naší zemi pro mnohé nejsvátečnějších. Svátků klidu, míru a rodinné pohody. Svátků, jež symbolizují mezilidské souznění a harmonii. Svátků, které již mnohá desetiletí dokáží rozzářit dětské tváře a rozžehnout plamínek upřímné radosti. Čas, kdy především děti rekapitulují, zda byly hodné a přes občasné hříšky dychtivě očekávají příchod dne D, kdy je Ježíšek odmění za jejich celoroční píli a snahu.

 

Přestože se Ježíšek každoročně snaží obdařit po zásluze všechny hodné děti, ne vždy se mu to podaří. Nezřídka se jeho zásoba s dárky vyprázdní před branami míst jako jsou azylové domy pro matky s dětmi či domy pomoci opuštěným dětem.

 

Vánoce samozřejmě nejsou pouze o dárcích, ale bohužel pro mnohé děti je i malý dárek to jediné, co jim může, alespoň částečně, vynahradit to vše ostatní, o co ne vlastní vinou o vánocích přicházejí.

 

Patříte-li mezi ty šťastné, kteří si mohou vánočních svátků užívat plnými doušky a máte-li chuť a možnost zpříjemnit vánoce dětem, které takové štěstí neměly, můžete tak učinit prostřednictvím splnění konkrétního přání od konkrétního dítěte.

 

Veškerá přání dětí z azylových domů pro matky s dětmi a domů pomoci opuštěným dětem naleznete od 4.12.2017 na vánočním stromečku vedle velké zasedací místnosti v budově městského úřadu, a to spolu s bližšími informacemi k samotné akci a předání dárků.

 

V předchozích dvou letech jste právě Vy byli tím jediným Ježíškem pro zhruba 160 dětí a vytvořili jim tak skutečně VESELÉ VÁNOCE…

 

 

Díky J

 

 

Mgr. Júsuf Traore, DiS.   

 
Zodpovídá: Josef Pícha
Vytvořeno / změněno: 13.7.2017 / 13.7.2017

Počet návštěv: 2198
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém