Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka > Potřebuji kontaktovat > Městský úřad > Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství > Aktuálně


Místní nabídka

Výchozí položka hlavní nabídky: Odbor sociálních věcí, zdravotnictví a školství

 

Dny otevřených dveří v SOUs Vodňany

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Dny otevřených dveří SOUS Vodňany
 

 
 

Dny otevřených dveří 25. 11. – 26. 11. 2016 v SOUs Vodňany

 

V pátek 25. 11. a v sobotu 26. 11. 2016 pořádá Střední odborné učiliště služeb Vodňany „Dny otevřených dveří“. Srdečně zváni jsou nejenom zájemci o studium učebních oborů a jejich rodiče, ale i široká veřejnost, která se zajímá o dění na naší škole. Návštěvníci se mohou těšit na tradiční prezentace žákovských výrobků všech učebních oborů na učebně č. 10. Letos zde naleznou navíc i propagační stánek Vodňanské drůbeže, a. s., přičemž zde mohou zároveň získat podrobné informace o nových učebních oborech „řezník-uzenář“ a „potravinářská výroba“.

 

V jídelně cvičné kuchyně předvedou své dovednosti žákyně 3. ročníku učebního oboru kuchař-číšník při flambování palačinek a uvidíte zde i slavnostní vánoční tabule. V případě, že budete mít chuť na něco sladkého, nezapomeňte se zastavit u fontány s čokoládou na učebně č. 5. Zajímavá bude i tvůrčí dílna žáků z učebního oboru zahradník, kteří budou předvádět, jak se dělá vazba adventních věnců. Průřezové představení všech nabízených učebních oborů bude možné navštívit v učebně č. 5, kde bude také videoprezentace nového trendu ve výuce učebního oboru kuchař-číšník, tzv. kulinářství.

 

Zájemcům o učební obor zahradník bude určena učebna č. 35 v 1. patře školy. Prezentaci učebního oboru „strojní mechanik“ můžete zhlédnout na učebně č. 23. Na učebně č. 8 bude prezentována výuka cizích jazyků ve škole a na své si přijdou návštěvníci, kteří si budou chtít trochu zasoutěžit.

 

Na závěr to nejdůležitější. Začínáme v pátek od 8:00 hodin, přičemž výše uvedené prezentace budou probíhat až do 14:00 odpoledne, kdy začínají třídní schůzky, a po jejich skončení budou mít i rodiče našich žáků možnost prohlédnout si všechny prezentace, a to až do 16:00 hodin.

 

V sobotu 26. 11. 2016 bude vše v omezenějším komornějším rozsahu od 8:00 do 12:00 hod. Ti z vás, kteří by chtěli vidět výuku jazyků, nebo si trochu zasoutěžit, přijďte do učebny č. 8.

Mgr. Pavel Kotál

Ředitel SOUs Vodňany

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Naděžda Richterová
Vytvořeno / změněno: 22.11.2016 / 22.11.2016 | Zveřejnit do: 9.5.2017

Počet návštěv: 1952
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém