Orientační nabídka


International


Vyhledávání


Cesta: Titulní stránka

 

Česká spořitelna přispívá na likvidaci škod po orkánu Kyrill

 

 
 Česká spořitelna, a.s.

              Všem

             

              Představitelům měst a obcí

             

             

               

OP České Budějovice

 

U Černé věže 1

370 26  České Budějovice

tel.: 387717464, 602594112

fax: 387717224

email: sklimesova@csas.cz

 
Váš dopis značky / ze dne                        naše značka (uveďte v odpovědi)                        vyřizuje / linka                        dne

                                                Svatava Klimešová / 387717464                        26. 1. 2007

 

Věc:

 

 

Česká spořitelna přispívá na likvidaci škod po orkánu Kyrill 10 miliony Kč

 

Orkán Kyrill, který se přehnal přes území České republiky, způsobil řadu škod včetně ztrát lidských životů. Tyto ztráty jsou nejbolestnější, nenahraditelné, nevyčíslitelné a není síla, která by to změnila. Jsme jen bezmocnými svědky. Nahraditelné jsou však alespoň škody materiální. Ty, které napáchal orkán Kyrill, podle některých odhadů jdou až do výše 0,5 miliardy Kč. Česká spořitelna se rozhodla přispět na likvidaci těchto škody částkou 10 milionů Kč. Tato částka bude rozdělena mezi následující aktivity:

 

  • Rychlá finanční pomoc na úklid škod obcím, městům a neziskovým organizacím. Obce, města a neziskové organizace mohou od České spořitelny získat nenávratný finanční dar na úklid škod v konkrétním místě nebo objektu. O dar se mohou přihlásit tak, že vyplní jednoduchý elektronický formulář, který je od středy 24. ledna 2007 k dispozici ke stažení na stránkách www.csas.cz . Tento formulář spolu s fotografií postiženého objektu nebo místa v jednoduchém rozlišení odešlou do 28. února 2007 mailem na adresu prvni.pomoc@csas.cz.

 

  • Pro klienty z řad fyzických osob připravila Česká spořitelna první pomoc ve formě speciálního překlenovacího úvěru, který mohou využít k financování nápravy škod po dobu než jim pojišťovny vyplatí pojistné plnění. Úvěr má zvýhodněnou úrokovou sazbou pro všechny klienty. Česká spořitelna poskytne úvěr až do výše 200,000 Kč na počkání po předložení kopie hlášení o pojistné události pro pojišťovnu. Klienti mohou úvěr splatit bez jakýchkoli sankcí jakmile dostanou vyplaceno pojistné plnění. Tyto úvěry poskytuje ČS od 26. ledna 2007 do 28. února 2007

 

 

  • Pro klienty z řad drobných podnikatelů a mikrofirem připravila Česká spořitelna první pomoc ve formě zvýhodněného kontokorentního úvěru až do výše 1 mil. Kč se sníženou úrokovou sazbou. Tento úvěr je určen na překlenutí nákladů spojených s likvidací škod do doby výplaty pojistného plnění a pro jeho získání je nutné předložit kopii hlášení o pojistné události pro pojišťovnu. Režim kontokorentního úvěru umožňuje klientovi úvěr kdykoliv splatit, jakmile obdrží pojistné plnění. Tyto úvěry poskytuje ČS od 26. ledna 2007 do 28. února 2007.

 

 

 

 

                                    Svatava Klimešová

                              poradce pro veřejný a neziskový sektor

 

 
Zodpovídá: Ing. Ludvík Musil
Vytvořeno / změněno: 1.2.2007 / 1.2.2007 | Úřední deska od-do: 1.2.2007-31.12.2007

Počet návštěv: 1048
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
Zpět na začátek stránky

Navštivte také

 

Banner ČEZ


ICe-on


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém